nlende

Basiscursus langlaufen

2 nachten B & B/HP met 4 trainingsronden van 90 minuten + Sauerlandcard

Langlaufen is een van de gezondste en mooiste sport ter wereld. Voor cross-country skiën versterkt het hart, bloedsomloop, Uithoudingsvermogen en vetverbranding, de gewrichten geladen slechts weinig en laat natuurliefhebbers zich onderdompelen in een echte winter wonderland weg van de drukte Alpine. Maar zo eenvoudig glijden door de machine geprepareerde loipes ziet er ook, die wil veilig en elegant op de smalle ski's te verplaatsen, is het Leren het best deze cursus in Skilanglaufzentrum Westfeld / Ohlenbach.

Een cursus zal vanaf 2 personen! Eerste plaatsen worden toegekend in de eerste groep!
Ski's, stokken en / of schoenen kunnen worden geleend bij Skilanglaufzentrum. Prijzen en openingstijden zie www.skilanglaufzentrum.de

dienst/levering

  • Geldigheidsperiode: 08.01.2017 - 19.03.2017
  • Overnachtingen: 2
  • Kamers:
  • Maaltijden: Half pension
  • Aankomst: vrijdagen

Prijzen

 2 overnachtingen met ontbijt
 kamer met douche / toilet
 2 x diner in het halfpension
 1 welkomstdrankje
 4 trainingen van 90 minuten elk
 twee dagen toegang tot het snowpark
 Schmallenberg Sauerland Card
(gratis gebruik van bussen, en nog veel meer.)


Berghotel Hoher Knochen (1,9 km)* 304,00 € im DZ 316,00 € im EZ www.hoher-knochen.de
Hotel Bischof, Westfeld (0,8 km)* 226,00 € im DZ 226,00 € im EZ www.hotel-bischof.de
Gasthof Schneider, Westfeld (1,2 km)* 218,00 € im DZ 224,00 € im EZ www.schneider-westfeld.de
Gasthof Braun, Ohlenbach (1,2 km)* 202,00 € im DZ 208,00 € im EZ www.gasthof-braun.de
Hotel Gut Vorwald, Oberkirchen (6 km)* 256,00 € im DZ 266,00 € im EZ www.gut-vorwald.de
Gasthof Vollmers, Grafschaft (7 km)* 190,00 € im DZ 194,00 € im EZ www.gasthof-vollmers-grafschaft.de
Pension Schütte, Grafschaft (7 km)* 174,00 € im DZ 176,00 € im EZ www.pension-schuette.de (hier kein Abendessen)

Preise zzgl. der örtlichen Tourismusabgabe zahlbar vor Ort!

Termine 2017:
13.01. – 15 01.2017
20.01. – 22.01.2017
27.01. – 29.01.2017

03.02. – 05.02.2017
10.02. – 12.02.2017
17.02. – 19.02.2017
24.02. – 27.02.2017 (nur ab 3 Nächten buchbar)

03.03. – 05.03.2017
10.03. – 12.03.2017
17.03. – 19.03.2017

Informatie over verblijfsmogelijkheden Ferien Service GmbH


Foto’s